معرفی آکو ترکیه

معرفی آکو ترکیه

شرکت آکو در سال 1986 تأسیس شده است، تولید کننده ابزارهای تراشکاری، ابزارهای چفت و بستی، U-Drills، دارندگان ابزار میلز و دارندگان ابزار دقیق (دارندگان ابزارهای نصب) است. ما به صنعت کنیا در آپارتمان 90 متر مربع سلام دادیم. در حال حاضر ما 3000 نوع ابزار داریم که با ظرفیت تولید 180.000 قطعه در سال در منطقه ای حدود 8000 متر مربع با آخرین فن آوری های پیشرفته و تجهیزات تولید شده توسط کشورهایی مانند ترکیه، ژاپن، آلمان، سوئد تولید می شود. ما حدود 100،000 قطعه تولید شده در انبار خود را آماده می کنیم تا بلافاصله به درخواست مشتریانمان پاسخ دهیم بدون این که ما هیچ چیزی برای فروش نداشته باشیم. مواد اولیه فولادی که ما تولید می کنیم به ویژه برای ما کارخانه ما تحویل داده شده و تمام فرایند تولید در کارخانه ما ساخته شده است. تمام انواع پردازش از ماشینکاری فولاد تا عملیات حرارتی و پوشش روی ابزارهای ما در AKKO کارخانه یکپارچه ما ساخته شده است.

در حال حاضر ما در حال صادرات 55 کشور از جمله کشورهای اروپایی، کشورهای آسیایی، کشورهای آفریقایی، کشورهای آسیایی، کشورهای آمریکای جنوبی و کشورهای خاورمیانه هستیم. ما با راه اندازی برنامه های سرمایه گذاری کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت بدون داشتن رکود جهانی، اقدام به بهترین بخش از این بخش می کنیم. ما افتخار می کنیم که شرکای مورد علاقه با شعار "کلام گفتاری" در بخش برش ابزار افتخار کنیم. کیفیت ما، که توسط شرکت هایی که دارنده ابزار ما هستند ثبت شده است، توسط موسسه استانداردهای ترکیه با تایید ما به سیستم مدیریت کیفیت TS EN ISO 9001: 2008 ثبت شده است.

شرکت ما که از زمان تأسیس آن سازمان ساختار متمرکز بر مشتری را دارد، با ارائه گفت و گوهای بیشتر بین مشتریان خود، انتقال دانش فنی به مشتریان خود را با کارکنان دائم با تجربه و با استعداد خود ادامه می دهد. بزرگترین افتخار ما در خدمت همه شرکت هایی است که ماشینکاری می کنند. همه چیز برای مشتریانی است که مستحق بهترین و با کیفیت ترین محصولات هستند.